Makita Dhp484rtj
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielenhuis, hoger afgestelde slipkoppeling en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Artikelnummer
Makita Dhp484rtj
Kruis.nl code: 341224
Makita code: DHP484RTJ
Kruis.nl code: 341224
Makita code: DHP484RTJ
Bestellen
€ 363.59
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Beschermkap Li-ion batterij (2 st), Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in Mbox nr2.
