Festool C 18 Hpc 4,0 I-Plus
Vorm: uniek. Kop: uitwisselbaar. Voor volledige flexibiliteit bij het boren en schroeven: volelektronische draaimomentinstelling, CENTROTEC-snelwisselsysteem, hoek- en excenteradapter en diepteaanslag klaren elke boor- en schroeftoepassing. De combinatie van Li-HighPower accupack en borstelloze en dus onderhoudsvrije EC-TEC-motor maken de accu-schroefboormachine C 18 licht, duurzaam en bestendig. Voor een zorgeloze werkdag zijn accu-schroevendraaier en accupack volledig beschermd met de Festool SERVICE. Verkrijgbaar in de unieke C-constructie of - afhankelijk van uw voorkeur - in T-constructie ook als T 18 3. Omschakelen van schroeven op boren, zonder het ingestelde draaimoment opnieuw in te stellen. Slimme adapters en CENTROTEC gereedschap-snelwisselsysteem voor alle toepassingen: hoek- en excenteradapter en diepteaanslag. FastFix-aansluiting op de accu-schroefboormachine voor secondesnelle wisseling zonder gereedschap van de adapters. Duurzaam, robuust en krachtig dankzij koolborstelloze, onderhoudsvrije EC-TEC-motor. Accuschroevendraaier en accupack zijn met de uitgebreide services van de Festool SERVICE in elke situatie geheel verzekerd. Merkbaar lichter met vol vermogen dankzij Li-HighPower accupack met accucellen met hoge stroomweerstand. Volelektronische instelling en uitschakeling van het draaimoment voor exact schroeven Overtuigende ergonomie van de unieke C-constructie: kort, licht en met een optimaal zwaartepunt. De schroefmachine in de Systainer³ kan voor het eenvoudige transport van de werkplaats naar de bouwplaats perfect in de bedrijfswageninrichting van bott worden geïntegreerd. Systainers³ zijn onderling compatibel en koppelbaar met alle voorgaande Systainer-generaties, mobiele stofzuigers en nog veel meer systeemaccessoires zoals de Systainer-trolley of de mobiele werkplaats.
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool C 18 Hpc 4,0 I-Plus
Kruis.nl code: 739751
Festool code: 576435
Kruis.nl code: 739751
Festool code: 576435
Bestellen
€ 600.16
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Centrotec |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 40 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : 2 x accu BP18 Li 4.0 HPC-ASI, Snellader TCl6, PZ2, Centrotec gereedschaphouder, Centrotec machnetische bithouder BH60, Riemclip, Snelspanboorkop FastFix 13 mm.










