Festool Tdc 18/4 5,0/4,0 I-Plus
Met vier versnellingen en volle kracht vooruit. Een leven lang. Voor boor- en schroefwerkzaamheden met grote diameters: de accu-schroefboormachine QUADRIVE DRC 18 brengt met metalen aandrijving met 4 versnellingen enorme krachten en toerentallen over. Zo wordt krachtig schroeven met 60 Nm draaimoment in de eerste versnelling en precies boren met 3.800 omw/min in de vierde versnelling een gemakkelijke oefening. Om het even of het om hout of metaal gaat: de DRC 18 kan enorm veel aan en staat met borstelloze, onderhoudsvrije EC-TEC-motor voor groot uithoudingsvermogen. Krachtig voor schroef- en boorwerkzaamheden met grote diameters. Maximaal vermogen: dankzij de uiterst krachtvolle, borstelloze en dus duurzame EC-TEC-motor. Robuust: onverwoestbare metalen aandrijving met 4 versnellingen, aan alle kanten beschermd met het uitgebreide dienstenaanbod van Festool SERVICE Met 4 versnellingen voor elke werksituatie: van schroeven met 60 Nm draaimoment in de 1e versnelling tot en met het nauwkeurig boren met 3800 omw/min in de 4e versnelling. Veelzijdig: snel en zonder gereedschap wisselen dankzij FastFix-aansluiting naar boren, schroeven, haaks boren en haaks schroeven. Flexibel accusysteem: voor toepassingen met hoge vermogensbehoefte levert het 4,0 Ah Li-HighPower Compact accupack de ideale combinatie van kracht, compactheid en gemak. Voor nog meer vermogen is het 5,2 Ah accupack bij bijzonder zware boor- en schroeftoepassingen de juiste keuze. Aan alle kanten verzekerd: vanzelfsprekend gelden de uitgebreide dienstverleningen van de Festool SERVICE ook voor het accupack. Comfortabel: optimale verlichting van het werkgebied door bijschakelbare LED-verlichting. Mobiel: verpakt in de Systainer³ kan de QUADRIVE voor het eenvoudige transport van de werkplaats naar de bouwplaats perfect in de bedrijfswageninrichting van bott worden geïntegreerd. Systainers³ zijn onderling compatibel en koppelbaar met alle voorgaande Systainer-generaties, mobiele stofzuigers en nog veel meer systeemaccessoires zoals de Systainer-trolley of de mobiele werkplaats.
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool Tdc 18/4 5,0/4,0 I-Plus
Kruis.nl code: 687360
Festool code: 577649
Kruis.nl code: 687360
Festool code: 577649
Bestellen
€ 655.82
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Centrotec |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 3800 tpm |
| Koppel (laag) | 50 Nm |
| Koppel (hoog) | 75 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 50 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Accu BP18 LI 5.2 AS, accu BP18 LI 4.0 HPC-ASI, snellader TCL6, Bit PZ2, Centrotec gereedschaphouder, Centrotec machnetische bithouder BH60, Extra handgreep, Snelspanboorkop FastFix 13 mm.





