Festool Tsc 55 Kseb-Basic
Met de Festool TSC 55 KS haal je maximale zaagprestaties uit één 8,0 Ah accu (niet meegeleverd). De perfect afgestemde vermogenselektronica en koolborstelloze EC-TEC-motor werken samen met de ultradunne 1,6 mm zaagbladen voor krachtbesparend zagen en een zichtbaar strakker resultaat. Veiligheid is geen bijzaak: de KickbackStop stopt het zaagblad razendsnel bij terugslag, zowel bij zagen als invalzagen. Minder risico, meer controle. Dankzij het verbeterde Festool afzuigsysteem werk je vrijwel stofvrij, of je nu een stofopvangzak gebruikt minder stof, schonere lucht en een werkplek waar je longen niet van gaan klagen.
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool Tsc 55 Kseb-Basic
Kruis.nl code: 845549
Festool code: 577988
Kruis.nl code: 845549
Festool code: 577988
Bestellen
€ 569.00
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 55 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 43 mm |
| Diameter zaagblad | 160 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5200 tpm |
| Laser of schaduwlijn | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |

