Festool Hw 190X2,8x30 W48
Geschikt voor machinetype: voor AT65, AP65. Voor schone en splinterarme dwarssnedes in massief hout en voor geplastificeerde of gefineerde platen.
Artikelnummer
Festool Hw 190X2,8x30 W48
Kruis.nl code: 150449
Festool code: 486297
Kruis.nl code: 150449
Festool code: 486297
Bestellen
€ 89.54
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Bezorgkosten
Als uw totale bestelling boven de € 99.99 uitkomt, dan is de verzending gratis. Onder dit bedrag zijn de verzendkosten € 5.95.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte zaagsnede | 2,8 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor tafelzaag | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
