Makita Dhp486z
Omschrijving
De DHP486 is een uiterst sterke (klop)boor- /schroefmachine speciaal voor zware boor- en schroefwerkzaamheden met grotere diameters. De machine is voorzien van een koolborstelloze motor en blijft constant in zijn toeren, ook bij zwaardere belasting. Met 2,6 kilogram met een (hoge) accu is het een robuuste en stevige machine. Zwaarder schroefwerk zoals 10 x 90 mm is geen probleem voor de DHP486.
Gebruikersvoordelen
Uiterst sterk en duurzaam voor de zwaarste klussen.
Voorzien van nieuwe generatie koolborstelloze motor; krachtiger en energiezuinig.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Constant in zijn toeren en kracht tijdens werkbelasting. Ook bij zwaardere belasting.
Hoog ergonomisch werkcomfort door uitstekende machine-accu balans en comfortabele softgrip.
Uiterst duurzaam dankzij koolborstelloze motor: lagere warmte ontwikkeling en hogere beveiliging.
Extra duurzaam door beveiliging tegen overbelasting en diepontlading.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Artikelnummer
Makita Dhp486z
Kruis.nl code: 822759
Makita code: DHP486Z
Kruis.nl code: 822759
Makita code: DHP486Z
Bestellen
€ 202.75
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 65 Nm |
| Koppel (hoog) | 130 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 76 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
diepteaanslag
zijhandgreep
draaghaak
Bitmagazijn
schroefbit
