Milwaukee M18 Fpd3-502X
Super krachtig en uiterst duurzaam. Zo kun je de nieuwste generatie machines van Milwaukee het best omschrijven. Voorzien van de koolborstelloze POWERSTATE™ motor voor zware toepassingen. Uiterst compact ontwerp van slechts 175 mm lengte voor toegang tot krappe ruimtes. Voorzien van vele soorten veiligheidssystemen voor zowel mens als machine. Ook de accu's zijn uiteraard van topkwaliteit en beschermt tegen overbelasting en diep ontlading.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Fpd3-502X
Kruis.nl code: 205939
Milwaukee code: 4933479860
Kruis.nl code: 205939
Milwaukee code: 4933479860
Bestellen
€ 489.75
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2100 tpm |
| Koppel (hoog) | 158 Nm |
| Boren in steen | 16 mm |
| Boren in staal | 16 mm |
| Boren in hout | 89 mm |
| Max. aantal slagen | 33000 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 60 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |


