Festool S 75/4/100
Voor PS 300, PSB 300, PS 400, PSC 400, PSBC 400, PSB 400, PS 420, PSB 420, PSC 420, PSBC 420. Schuin geslepen zaagbladen voor bochten. Zwaartepunten voor de toepassingen : Voor uitstekende resultaten in materialen op houtbasis, van hoogwaardig HCS-gereedschapsstaal. WOOD Basic. Voor snelle snedes in hout zonder afbreuk te doen aan grote precisie.
Artikelnummer
Festool S 75/4/100
Kruis.nl code: 176381
Festool code: 204346
Kruis.nl code: 176381
Festool code: 204346
Bestellen
€ 147.62
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Zaagblad kenmerken | |
| Totale lengte | 75 mm |
| Zagen in massief materiaal | 30 mm |
| Zagen in hol materiaal | 30 mm |
| Geschikt voor bochten | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor hardhout | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor bouwmateriaal | Ja |
| Voor snel / grof zagen | Ja |
| Voor fijn / netjes zagen | Nee |
