Festool Dfc 500 E Basic
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool Dfc 500 E Basic
Kruis.nl code: 526786
Festool code: 578120
Kruis.nl code: 526786
Festool code: 578120
Bestellen
€ 1098.99
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 18500 tpm |
| Max. freesdiepte | 28 mm |
| Max. freesdiameter | 10 mm |
| Asblokkering | Ja |





