Festool Ctl 36 Ei
De CLEANTEC CTL 36 EI met een reservoir van 36 l biedt veel volume bij compacte afmetingen. Met Touch bediening voor intuïtieve bediening van jouw stofzuiger. Met vast geïnstalleerde Bluetooth aansluiting om de stofzuiger via een Festool accu-machine of optionele afstandsbediening automatisch te starten. Of met de Festool-app te koppelen. De gladde, antistatische afzuigslang kan praktisch in het geïntegreerde slangdepot opgeborgen worden. Door T-LOC kun je snel Systainer, voorafscheider of workcenter koppelen. Jouw stofzuiger wordt zo het middelpunt van het systeem. Uitgerust met automatisch stopcontact voor gesnoerde elektrische machines. Als de elektrische machine start, start automatisch ook jouw stofzuiger.
Artikelnummer
Festool Ctl 36 Ei
Kruis.nl code: 194287
Festool code: 577908
Kruis.nl code: 194287
Festool code: 577908
Bestellen
€ 836.86
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 7,5 m |
| Gewicht | 14,2 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Zuigslang diameter | 27 mm |
| Zuigslang lengte | 3,5 meter |
| Inschakelautomaat | Ja |
| Geschikt voor grofvuil | Ja |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Filterreiniging | Geen |
| Stofklasse | L |
| Max. aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Reservoir cap. stof | 36 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 24 liter |
| Zuigkracht regeling | Ja |
Bijzonderheden
Leveringsomvang: standaardfilter, SELFCLEAN-filterzak, afzuigslang glad Ø 27/32 x 3,5 m-AS/CTR.




