Festool Ctl 36 Ei Ac
Festool CTL 36 Ei AC Bouwstofzuiger - Onmisbare kracht op de bouwplaats
Op zoek naar een betrouwbare bouwstofzuiger die net zo hard werkt als jij? De Festool CTL 36 Ei AC is jouw nieuwe partner in crime. Met een luchtverplaatsing van 3900 liter per minuut en een royale tankinhoud van 36 liter, is deze stofzuiger een kampioen in zowel nat- als droogzuigen. De automatische filterreiniging zorgt voor een continue krachtige zuigcapaciteit, terwijl de L-klasse stofopvang je gezondheid beschermt. Geen statische schokken meer dankzij de antistatische werking. Voeg daar nog eens een snoerlengte van 7,5 meter aan toe en je hebt een stofzuiger die flexibel en efficiënt is. De praktische Sys-Dock en SELFCLEAN-filterzak maken deze bouwstofzuiger helemaal af voor comfortabel gebruik op elke werkplek. Uitgerust met automatisch stopcontact voor gesnoerde elektrische machines. Als de elektrische machine start, start automatisch ook jouw stofzuiger.
Artikelnummer
Festool Ctl 36 Ei Ac
Kruis.nl code: 313880
Festool code: 577884
Kruis.nl code: 313880
Festool code: 577884
Bestellen
€ 955.15
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 630 x 365 x 596 mm mm |
| Aansluitkabel | 7,5 m |
| Gewicht | 15 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Zuigslang diameter | 27 mm |
| Zuigslang lengte | 3,5 meter |
| Inschakelautomaat | Ja |
| Geschikt voor grofvuil | Ja |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Filterreiniging | Automatisch |
| Stofklasse | L |
| Max. aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Reservoir cap. stof | 34 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 36 liter |





