Festool Ctm 36 Ei Ac
De CLEANTEC CTM 36 EI AC scoort met een effectievere AUTOCLEAN-standaardfilterreiniging in vergelijking met zijn voorganger. Dit zorgt voor een constant hoge afzuigcapaciteit, langere werkintervallen en een langere levensduur van het filter met minder onderhoud. Met Touch bediening voor intuïtieve bediening van jouw stofzuiger. Met vast geïnstalleerde Bluetooth aansluiting om de stofzuiger via een Festool accu-machine of optionele afstandsbediening automatisch te starten. Ook is je stofzuiger verbonden met de Festool-app, waar je bijvoorbeeld schoonmaakintervallen kunt instellen. De gladde, antistatische afzuigslang kan praktisch in het geïntegreerde slangdepot opgeborgen worden. Uitgerust met automatisch stopcontact voor gesnoerde elektrische machines. Als de elektrische machine start, start automatisch ook jouw stofzuiger.
Artikelnummer
Festool Ctm 36 Ei Ac
Kruis.nl code: 323737
Festool code: 577856
Kruis.nl code: 323737
Festool code: 577856
Bestellen
€ 1139.00
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 630 x 365 x 596 mm mm |
| Aansluitkabel | 7,5 m |
| Gewicht | 14,9 kg |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Zuigslang diameter | 27 mm |
| Zuigslang lengte | 3,5 meter |
| Inschakelautomaat | Ja |
| Geschikt voor grofvuil | Ja |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Filterreiniging | Automatisch |
| Stofklasse | M |
| Max. aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Reservoir cap. stof | 34 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 36 liter |
| Zuigkracht regeling | Ja |
Bijzonderheden
Voor schadelijke houtstoffen en minerale stoffen van stofklasse M met grenswaarden > 0,1 mg/m³.





