Festool Of1010rebq-Set-Box
Met de bovenfrees OF 1010 R kun je maximaal precies werken. Kolomklemming aan beide zijden maakt de frees extreem torsiestijf en de zijaanslag kan nauwkeurig en zonder gereedschap worden afgesteld. Het goed toegankelijke werkgebied met LED-lichtring biedt optimaal zicht op het werkstuk. Deze bevindt zich direct op het werkstuk en biedt een schaduwvrije verlichting. Alles voor zeer nauwkeurige freesresultaten. En dankzij de omvangrijke accessoires zijn de toepassingen van de OF 1010 R bijna onbeperkt. Zeer complete set met accessoires, geleiderail FS800/2 en freesbox.
Artikelnummer
Festool Of1010rebq-Set-Box
Kruis.nl code: 891608
Festool code: 578053
Kruis.nl code: 891608
Festool code: 578053
Bestellen
€ 1249.93
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1010 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 26000 tpm |
| Max. freesdiepte | 55 mm |
| Spantangdiameter | 8 mm |
| Max. freesdiameter | 50 mm |


















