Festool 216X2,3x30 W48
Geschikt voor machinetype: voor SYMMETRIC 70E. Voor schone en splinterarme dwarssnedes in massief hout en voor geplastificeerde of gefineerde platen.
Artikelnummer
Festool 216X2,3x30 W48
Kruis.nl code: 844983
Festool code: 491050
Kruis.nl code: 844983
Festool code: 491050
Bestellen
€ 108.90
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 216 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
