Festool Hw 160X2,2x20 W18
Geschikt voor machinetype: voor TS55, TSC55, ATF55, AP55, CSP55, CSP56. Voor verschillende houtsoorten, spaanplaten, cementgebonden spaanplaten, hardvezelplaten, gipskartonplaten.
Artikelnummer
Festool Hw 160X2,2x20 W18
Kruis.nl code: 284562
Festool code: 768129
Kruis.nl code: 284562
Festool code: 768129
Bestellen
€ 45.98
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Bezorgkosten
Als uw totale bestelling boven de € 99.99 uitkomt, dan is de verzending gratis. Onder dit bedrag zijn de verzendkosten € 5.95.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 160 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 18 |
| Breedte zaagsnede | 2,2 mm |
| Negatieve vertanding | Nee |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor tafelzaag | Nee |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
