Festool 216X2,3x30 W60
Geschikt voor machinetype: voor SYMMETRIC 70E en KS60. Voor aluminiumplaten en -profielen en voor harde en vezelversterkte kunststoffen.
Artikelnummer
Festool 216X2,3x30 W60
Kruis.nl code: 132118
Festool code: 491051
Kruis.nl code: 132118
Festool code: 491051
Bestellen
€ 156.09
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 216 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 60 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Negatieve vertanding | Ja |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
Bijzonderheden
Trapeziumvlaktand-zaagblad (TF)
