Festool S 75/4/5
Voor PS 300, PSB 300, PS 400, PSC 400, PSBC 400, PSB 400, PS 420, PSB 420, PSC 420, PSBC 420. Schuin geslepen zaagbladen voor bochten. Zwaartepunten voor de toepassingen : Voor uitstekende resultaten in materialen op houtbasis, van hoogwaardig HCS-gereedschapsstaal. WOOD Basic. Voor snelle snedes in hout zonder afbreuk te doen aan grote precisie.
Artikelnummer
Festool S 75/4/5
Kruis.nl code: 569075
Festool code: 204305
Kruis.nl code: 569075
Festool code: 204305
Bestellen
€ 12.10
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Bezorgkosten
Als uw totale bestelling boven de € 99.99 uitkomt, dan is de verzending gratis. Onder dit bedrag zijn de verzendkosten € 5.95.
Kenmerken en specificaties
Zaagblad kenmerken | |
| Totale lengte | 75 mm |
| Zagen in massief materiaal | 30 mm |
| Zagen in hol materiaal | 30 mm |
| Geschikt voor bochten | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor hardhout | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor bouwmateriaal | Ja |
| Voor snel / grof zagen | Ja |
| Voor fijn / netjes zagen | Nee |
