Festool Ehl 65 E-Plus
De handige. weegt slechts 2,4 kg, compacte bouwhoogte, softgrip op handgreep en spaandiepte-instelling, met extra ribbels voor een beter houvast. Stil: het spiraalmes maakt het werken aanzienlijk stiller. 4 mm maximale schaaf- en 23 mm sponningdiepte - voor meer tempo en flexibiliteit. Traploze spaandiepte-instelling en spiraalmes voor hoge oppervlaktekwaliteit in allerlei toepassingen. Geen reiniging achteraf door de efficiënte afzuiging, naar keuze links of rechts. Geen onderbrekingen - door de snelle meswisseling met automatische afstelling geen omslachtig instellen van de werkbreedte meer. Toepassingen : Inpaswerkzaamheden. Montagewerkzaamheden. Schaven van vormdelen, schermen, sokkels, paslijsten, deuren . Toepassingen waarbij een comfortabele geleiding met één hand nodig is.
Artikelnummer
Festool Ehl 65 E-Plus
Kruis.nl code: 819200
Festool code: 576247
Kruis.nl code: 819200
Festool code: 576247
Bestellen
€ 395.67
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 77 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 15600 tpm |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 23 mm |
| Schaafbreedte | 65 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : parallelaanslag, bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.





