Festool Hl 850 Eb-Plus
De grenzeloze. Vlak langs de rand schaven, onbegrensd diep sponningen schaven door de eenzijdige lagering van de schaafkop. Precies afschuinen - door 90°-V-groef in de schaafzool. Nauwkeurige traploze instelling van de verspaningsdiepte. Grotere precisie bij het maken van sponningen en het vlakschaven. Constante snelheid ook bij een maximale verspaningsdiepte - dankzij de elektronica. Glad schaafbeeld door spiraalmes. Geen reiniging achteraf door de efficiënte afzuiging, naar keuze links of rechts. Snelle meswisseling. Toepassingen : Herstellen en dieper schaven van deursponningen. Raamsponningen in allerlei variaties. Structureren van oppervlakken. Schaafwerkzaamheden bij (dikke) balken en brede vlakken.
Artikelnummer
Festool Hl 850 Eb-Plus
Kruis.nl code: 410388
Festool code: 576253
Kruis.nl code: 410388
Festool code: 576253
Bestellen
€ 709.06
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 11000 tpm |
| Max. spaanafname | 3,5 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : parallelaanslag, sponningdiepte-aanslag, afzuigadapter, bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 3 T-LOC.





