Festool Ets Ec 125/3 Eq Plus
De perfecte finish-schuurmachine in de compacte klasse. Lange levensduur door koolborstelloze EC-techniek en hardmetalen schijfrem. Traploze toerentalregeling en onder belasting ook een constant toerental. Perfect geplaatste drukknop voorkomt onbedoeld in- of uitschakelen. Met Jetstream steunschijf voor optimale stofafzuiging. Toepassingen : Ideaal voor het schuren van kanten en vormdelen, Ideaal bij verticale vlakken of bovenhands werken, Opschuren van overgangen.
Artikelnummer
Festool Ets Ec 125/3 Eq Plus
Kruis.nl code: 649668
Festool code: 576341
Kruis.nl code: 649668
Festool code: 576341
Bestellen
€ 715.11
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 69 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : StickFix steunschijf Ø 125 mm (zacht HT), bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.




