Festool 578265
De perfecte finish-schuurmachine in de compacte klasse. Traploze toerentalregeling en constant houden van het toerental onder belasting. Zeer hoge oppervlaktekwaliteit door 3 mm schuuruitslag. Lange levensduur door koolborstelloze EC-techniek en hardmetalen schijfrem. Compacte uitvoering en maar 1,2 kg gewicht voor de beste arbeidsergonomie. Optimale arbeidsveiligheid door trillings- en afzuigherkenning. Toepassingen : Voorschuren voor het polijsten. Eindschuren van vulmateriaal en plamuur. Fijnschuren van minerale grondstoffen. voor fijn schuren.
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool 578265
Kruis.nl code: 798646
Festool code: 578265
Kruis.nl code: 798646
Festool code: 578265
Bestellen
€ 809.49
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 73 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 3 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : M8 steunschijf Ø 150 mm MULTI-JETSTREAM superzacht SW) bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC. Inclusief schuurmateriaal-Systainer Granat D150 GR SYS.



