Festool Ets Ec 150/5 Eq
De ideale tussenschuurmachine in de compacte klasse. Traploze toerentalregeling en constant houden van het toerental onder belasting. Lange levensduur door koolborstelloze EC-techniek en hardmetalen schijfrem. Compacte uitvoering en maar 1,2 kg gewicht voor de beste arbeidsergonomie. Optimale arbeidsveiligheid door trillings- en afzuigherkenning. Zeer hoge oppervlaktekwaliteit door 5 mm schuuruitslag. Toepassingen : Tussen- en grof schuren van lak en plamuur. Voor platte vlakken en rondingen. Eindschuren van vulmateriaal en plamuur. voor grof- en tussenschuren.
Tijdelijk gratis meegeleverd
Klik voor uitgebreide informatie
Klik voor uitgebreide informatie
Artikelnummer
Festool Ets Ec 150/5 Eq
Kruis.nl code: 722384
Festool code: 575043
Kruis.nl code: 722384
Festool code: 575043
Bestellen
€ 670.34
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Nee |
| Geluidsdrukniveau | 73 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 5 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : M8 steunschijf Ø 150 mm MULTI-JETSTREAM 2 (zacht W), bedieningsgereedschap in doos.



