Makita Bo4565k
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Minder trillingen en stiller door toevoeging van een extra contragewicht. Rubberen bescherming over de schakelaar voorkomt binnendringen van stof. Verbeterde stofafzuiging. Verbeterde steunen van de schuurzool, daardoor nóg duurzamer. Verbeterde ergonomische vormgeving, daardoor meer controle op het werkvlak. Duurzamer door meer motorvermogen.
Artikelnummer
Makita Bo4565k
Kruis.nl code: 711204
Makita code: BO4565K
Kruis.nl code: 711204
Makita code: BO4565K
Bestellen
€ 106.58
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 192 x 112 x 139 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 28000 opm |
| Schuurcirkel | 15 mm |
| Schuurpapier | 114 x 102, V93 mm |
| Afmeting schuurvoet | 112 x 190 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Stofbox papieren stofzak




