Makita Ddf484rtj
Vernieuwd model met metalen boorkop. Deze snelle en robuuste boor- en schroefmachine is geschikt voor allround klussen. Met twee functies boren en schroeven en een toerental tot 2000 t/min werk je efficiënt en vlot door. De energiezuinige koolborstelloze BL-motor zorgt voor een constant toerental en een langere gebruiksduur per acculading. Extra duurzaam uitgevoerd met een aluminium tandwielhuis, accubeveiligingen en een betere afdichting tegen stof en vocht. De goede machinebalans en dubbele ledverlichting zorgen voor comfortabel en nauwkeurig werken.
Artikelnummer
Makita Ddf484rtj
Kruis.nl code: 117838
Makita code: DDF484RTJ
Kruis.nl code: 117838
Makita code: DDF484RTJ
Bestellen
€ 350.90
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 172 x 79 x 261 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Beschermkap Li-ion batterij (2 st), Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in Mbox nr2.



