Makita Drt50zjx2
Bijzonder sterke en veelzijdige accu kantenfrees. De hoogwaardige koolborstelloze motor biedt de kracht en prestatie als van een gelijkwaardig gesnoerd model. De electronische sturing van de toeren biedt constante rotatiesnelheid ongeacht de werkbelasting. Uitwisselbaar met alle voeten van de RT0700C. Tevens te gebruiken als bovenfrees. De soft start functie minimaliseert opstartschokken en zorgt ervoor dat de machine rustig start. Regelbare toeren aan de hand van een draaiknop. Voorzien van soft grip voor meer controle en comfort. Uitgerust met dubbele ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk.
Artikelnummer
Makita Drt50zjx2
Kruis.nl code: 391875
Makita code: DRT50ZJX2
Kruis.nl code: 391875
Makita code: DRT50ZJX2
Bestellen
€ 272.67
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 134 x 89 x 226 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 30000 tpm |
| Max. freesdiepte | 35 mm |
| Spantangdiameter | 6 en 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Parallelgeleider RT0700C, Trimgeleider, Bovenfreesvoet voor RT0700C, Handgreep M8, Kopieerring 10mm, Kopieerring 16mm, Spantang 3/8", Langsgeleider, Stofafzuigadapter, Steeksleutel 13mm, Steeksleutel in Mbox nr4.



