Makita 9911J
Automatische bandloopcorrectie. Instelbare bandsnelheid middels draaiknop. Lichtste bandschuurmachine met kleinste bandmaat (76 x 457). Stationair gebruik mogelijk middels optionele standaard.
Artikelnummer
Makita 9911J
Kruis.nl code: 711093
Makita code: 9911J
Kruis.nl code: 711093
Makita code: 9911J
Bestellen
€ 189.97
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 262 x 130 x 130 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurpapier | 4 mm |
| Band centrering | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 650 watt |
