Makita 9924Db
Middelzware en robuuste bandschuurmachine. Hoeken bereikbaar middels instelbare bandloopknop. Bijzonder grote zool voor zuiver, spoorvrij schuren. Stationair gebruik mogelijk middels optionele standaard.
Artikelnummer
Makita 9924Db
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Kruis.nl code: 393611
Makita code: 9924DB
Bestellen
€ 267.41
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 355 x 160 x 155 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Koffer | Nee |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 400 opm |
| Schuurpapier | 76 x 610 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Stofzak "linnen", Schuurband K80 76x610 red (1 st)


