Makita Rp1111c
Professionele 900 Watt bovenfrees. Snelle freeswissel door handig geplaatste asblokkering. Nauwkeurige diepte-instelling door dubbele telescoopgeleiding. Plunjer diepte-instelling (tot 57 mm) met 3 preselecties en snelspanhendel. Diepteblokkering geïntegreerd in handgreep. Diepte-instelling geïntegreerd in handgreep.
Artikelnummer
Makita Rp1111c
Kruis.nl code: 711021
Makita code: RP1111C
Kruis.nl code: 711021
Makita code: RP1111C
Bestellen
€ 338.80
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 150 x 269 x 260 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1100 watt |
Frees kenmerken | |
| Onbelast toerental | 27000 tpm |
| Max. freesdiepte | 57 mm |
| Spantangdiameter | 8 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Het is niet mogelijk om hier een geleiderrail bij te gebruiken.
Meebestellen?
Makita Geleiderail 1500Mm


€ 78.65




