Makita Hr3541fcx
Ideale combihamer voor gaten tot en met 22 mm, maar kan tot 35 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Artikelnummer
Makita Hr3541fcx
Kruis.nl code: 613075
Makita code: HR3541FCX
Kruis.nl code: 613075
Makita code: HR3541FCX
Bestellen
€ 605.00
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 6,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 35 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 114 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zijhandgreep, Boork.snsp. SDS-max adapt., Reinigingsdoek, Borenvet 100g
