Makita Gd0601
Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Smalle behuizing voor eenvoudig hanteren. Voorzien van anti-slip rubber voor gripvast werken. Hals uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Past dankzij Eurohals in boorstandaard.
Artikelnummer
Makita Gd0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Bestellen
€ 153.79
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 359 x 82 x 82 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 25000 tpm |
| Schijfdiameter | 38 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 13mm
