Makita Vc3011l
Handzame L-klasse stofzuiger voor droog- en natgebruik. 'Auto' startsysteem bij inschakelen van aangesloten machines. Handmatig Push en Clean filterreinigingsysteem. Duurzame uitwasbare en onderhoudsarme PET filter, zowel voor droog als nat gebruik. . Duurzaam en robuust door kunststof bumper en grote wielen. Eenvoudige opslag voor de stofzuigslang, stroomkabel en eventuele adapters.
Artikelnummer
Makita Vc3011l
Kruis.nl code: 205115
Makita code: VC3011L
Kruis.nl code: 205115
Makita code: VC3011L
Bestellen
€ 239.58
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Afhalen in onze winkel in Rotterdam is per direct mogelijk.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 390 x 400 x 635 mm |
| Aansluitkabel | 7,5 m |
| Gewicht | 10 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 64 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1250 watt |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Luchtverplaatsing | 60 liter/sec |
| Onderdruk | 210 mbar |
| Inschakelautomaat | Ja |
| Geschikt voor grofvuil | Ja |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Filterreiniging | Handmatig |
| Stofklasse | L |
| Max. aansluitwaarde | 2600 Watt |
| Reservoir cap. stof | 23 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 23 liter |
Bijzonderheden
Leveromvang: Buizenhouder, Zuigborstel universeel, Vloerzuigborstel "smal", Zuigbuisset 35x520mm kst, Slangadapter m/regelaar, Slang m/greep 32x3500mm, Filter stofzak (1 st), Foliezak (1 st)

