Makita Hs301dsmj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Geschikt voor het zagen van laminaat, plinten en lambrisering tot 25 mm dik. Compact: met één hand te bedienen. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Uiterst licht in gewicht en hoog werkcomfort door ergonimsche handgreep.
Artikelnummer
Makita Hs301dsmj
Kruis.nl code: 848134
Makita code: HS301DSMJ
Kruis.nl code: 848134
Makita code: HS301DSMJ
Bestellen
€ 216.59
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 16 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
| Onbelast toerental (max) | 1500 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofafzuigadapter, Zaagb hout 85x15x1,0 20T 10g, Inbussleutel 4,0mm, Accu BL1040B 10,8V 4,0Ah (2 st), Oplader DC10SA in koffer.
