Makita Df032dsaj
Uitgerust met 1/4" zeskant aansluiting. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Twee functies: boren en schroeven. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Artikelnummer
Makita Df032dsaj
Kruis.nl code: 557055
Makita code: DF032DSAJ
Kruis.nl code: 557055
Makita code: DF032DSAJ
Bestellen
€ 203.28
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Zeskant 1/4'' |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 31 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,88 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, Accu BL1020B 10,8V 2,0Ah, Beschermkap accu BL1020, Draaghaak in Mbox nr1.
