Makita Df332dsmj
Twee functies: boren en schroeven. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met kwalitatief hoogwaardig koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en soft grip.
Artikelnummer
Makita Df332dsmj
Kruis.nl code: 754171
Makita code: DF332DSMJ
Kruis.nl code: 754171
Makita code: DF332DSMJ
Bestellen
€ 212.96
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, 2 x Accu BL1040B 10,8V 4,0Ah, Battery deksel, Draaghaak, Schroefbit PH2x50mm in Mbox.
