Makita Ddf487rtj
Omschrijving
De DDF487 is een boor- /schroefmachine specifiek ontwikkeld voor lichtere boor- en schroefwerkzaamheden. De machine is voorzien van een koolborstelloze motor en is met 1,6 kilogram met een (hoge) accu en compacte formaat zeer goed in balans, wat zorgt voor optimaal werkcomfort. Gemiddeld schroefwerk zoals 4 x 50 mm is geen probleem voor de DDF487.
De DHP487 is de klopboor-/schroefmachine variant van de DDF487.
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
2 functies: boren en schroeven.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Artikelnummer
Makita Ddf487rtj
Kruis.nl code: 254486
Makita code: DDF487RTJ
Kruis.nl code: 254486
Makita code: DDF487RTJ
Bestellen
€ 337.37
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
mbox
kofferinzet
schroefbit
