Makita Dtd156zj
Eenvoudige slagschroevendraaier geschikt voor het lichtere en niet seriematige werk, niet voor dagelijks intensief gebruik. Maximaal 155 Nm sterk, geschikt voor verbindingen van M8 - M14 met metrische draad. Met ingebouwde LED verlichting, die na het loslaten van de schakelaar 10 seconden blijft branden. Compacte en lichtgewicht machine: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken.
Artikelnummer
Makita Dtd156zj
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Bestellen
€ 118.82
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 143 x 79 x 241 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2500 tpm |
| Max. aandraaimoment | 155 Nm |
| Max. diameter bouten | 20 mm |
| Max. diameter schroeven | 10 mm |



