Makita Dhr241zj
Onderdeel van het door. TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale combihamer voor gaten van 4 tot 12 mm, maar kan tot 20 mm in beton. Duurzaam door verbeterd slagstuk en slagbout. Duurzaam door robuuste behuizing met bumpers. Variabele elektrische toerenregeling, daardoor preciezer boren. Zij- en achterhandgreep voorzien van softgrip, daardoor meer comfort. 40 Beitelposities.
Artikelnummer
Makita Dhr241zj
Kruis.nl code: 462124
Makita code: DHR241ZJ
Kruis.nl code: 462124
Makita code: DHR241ZJ
Bestellen
€ 225.06
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,0 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Boren in beton | 20 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 417 x 84 x 219 mm |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3, Diepteaanslag
Meebestellen?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71



