Makita Dtw450zj
Meest krachtige Lithium-ion slagmoersleutel met 440 Nm maximaal aandraaimoment. . Ideaal voor (de-)montage van zware bouten tot M22 op locatie waar geen 230 V voorhanden is. . Met ingebouwde ledverlichting: zorgt voor nog meer zicht op het werkstuk en is met een separate schakelaar in te schakelen. . Voorzien van extra brede draaghaak van 45 mm: past om een standaard steigerpijp. . Rubberen vibratie absorberende ophanging voor ongehinderde stroomtoevoer onder alle omstandigheden. . Van buitenaf verwisselbare koolborstels.
Artikelnummer
Makita Dtw450zj
Kruis.nl code: 420534
Makita code: DTW450ZJ
Kruis.nl code: 420534
Makita code: DTW450ZJ
Bestellen
€ 302.40
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 266 x 82 x 290 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 94 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 2200 per minuut |
| Max. toerental | 1600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 440 Nm |
| Max. diameter bouten | 16 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3
Meebestellen?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.71
