Makita Kp0800k
Lichtste schaaf met een motorvermogen van 620 Watt. Voorzien van parkeersteun voor het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Voorzien van diepte-instelknop met een nauwkeurigheid van 0,1 mm. Eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm. Kanten breken mogelijk door V-groef in voorzool. Langer werken door HM-wisselbeitels, welke aan twee zijdes te gebruiken zijn.
Artikelnummer
Makita Kp0800k
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Bestellen
€ 194.00
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 285 x 158 x 158 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 620 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 17000 tpm |
| Max. spaanafname | 2,5 mm |
| Max. sponningsdiepte | 9 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Zoollengte | 290 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Schaafbeitel afstelmal, Dopsleutel 9mm, Koffer, Spaanafvoer

