Milwaukee M18 Bh-0
Superieure vermogen-/gewichtsverhouding in z'n klasse, 2,5 kg bij 1,2 J EPTA. Milwaukee® heavy duty 4-polige motor voor optimale vermogen-/gewichtsverhouding. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. 2-standen: hamerboren of alleen normaalboren voor maximale flexibiliteit. Laag vibratieniveau van slechts 10,3 m/s². Beste hamerboorprestaties van ø 4 tot 10 mm, maximaal tot 16 mm. Rechts-/linksschakelaar voor hogere flexibiliteit bij montagetoepassingen. Spanhals 43 mm - geschikt voor gebruik met stofafzuigset M12 DE. Ingebouwde brandstofmeter - geeft de resterende accu-werktijd aan. LED verlichting voor perfecte verlichting van de werkplek. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Flexibel accusysteem - werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Artikelnummer
Milwaukee M18 Bh-0
Kruis.nl code: 806820
Milwaukee code: 4933443320
Kruis.nl code: 806820
Milwaukee code: 4933443320
Bestellen
€ 293.24
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,2 Joule |
| Slagstop | Nee |
| Beitelstand | Nee |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1300 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 16 mm |
| Max. aantal slagen | 7000 per minuut |
| Boren in beton | 16 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |

