Milwaukee Ldm 50
Richt- en meetsysteem - één persoon meet met slechts een simpele druk op de knop. Uiterst slanke behuizing met riemclip voor gemakkelijk transport. Meten van oppervlakken / volumes / indirecte hoogtes & breedtes. Min. / Max. afstands- & duurmetingen (tracking). Afstand optellen & aftrekken voor layouting. Indirecte hoogtemetingen (Pythagoras 2-punts, 3-punts). Grote in 3 regels leesbare LCD grafische display met witte achtergrondverlichting. Uitklapbaar eindstuk voor het meten vanuit hoeken. Geheugenfunctie voor de laatste 20 metingen. IP54 water- en stofbestendig. Automatische uitschakeling en alarmsignaal bij lage batterijcapaciteit. Metrische units voor alleen meten.
Artikelnummer
Milwaukee Ldm 50
Kruis.nl code: 515163
Milwaukee code: 4933447700
Kruis.nl code: 515163
Milwaukee code: 4933447700
Bestellen
€ 171.88
Prijs incl. BTW
Prijs incl. BTW
Op bestelling
Dit artikel is niet op voorraad. De levertijd is meestal een week, wij informeren u als dit anders blijkt te zijn.
Gratis verzonden
Het verzenden is gratis. Er zijn geen verzendkosten. Gebaseerd op levering in Nederland.
Kenmerken en specificaties
Laserkenmerken | |
| Meetbereik | 0.05 - 50 meter |
| Meetnauwkeurigheid | ± 1.5 mm |
| Werkbereik | 50 meter |
| Stof- en spatwaterbescherming | IP54 |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 119 x 40 x 32 mm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu soort / type | AAA-cell |
| Aantal accu's | 2 |



