Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 483532 ( BASIS4 )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Festool 483532 ( BASIS4 )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Verzonken Bout M6 X 16
1 228521 1.37 1.66

Verzonken Bout M6 X 25
2 403038 1.37 1.66

Verzonken Bout M6 X 10
3 402365 1.37 1.66

Bout
4 437177 19.93 24.12

Profielplaat
5 490060 154.70 187.19

Spanstift 2 X 8 Mm
6 227448 1.37 1.66

Draaisluiting
7 437176 1.44 1.74

Schijf 6,4 Mm
8 200578 1.37 1.66

Zeskantbout M6
9 228541 1.37 1.66

Klemplaat
10 458957 22.57 27.31

Draaiknop M6
11 483350 6.84 8.28

Verstijving
12 458430 24.16 29.23

Zeskantbout M6
13 200601 1.37 1.66

Drukveer
14 207813 1.37 1.66

Plaat Ps 2 / Ps 200
15 444356 1.37 1.66

Plaat Ps 300
15 449657 2.74 3.32

Klemplaat
16 437161 26.93 32.59

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.