Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 490193 ( CS70E )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Festool 490193 ( CS70E )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hoekprofiel
1 445867 75.64 91.52

Vlakprofiel
2 445866 109.43 132.41

Draaiknop
3 482110 2.16 2.61

Klembek
4 448234 4.10 4.96

Vierkantmoer M6
5 228566 1.37 1.66

Veer
6 447262 1.37 1.66

Tafelinlegstuk
7 488160 82.10 99.34

Klem
8 449080 2.38 2.88

Schijf 6,4 Mm
9 228546 1.37 1.66

Schroef M6 X 12
10 450682 1.87 2.26

Bladveer
11 448233 2.09 2.53

Draadpen M6 X 10
12 772405 1.37 1.66

Schroef M6 X 12
13 449888 1.37 1.66

Kabel Eu
14 458753 25.61 30.99

Sleepkabel
15 458756 25.61 30.99

Rubberring
16 458613 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop M4 X 16
17 219075 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 3,5 X 14 Mm
18 228584 1.37 1.66

Schot
19 455695 40.39 48.87

Schakelaarkast
20 447703 7.70 9.32

Schroef Met Lenskop M4 X 12
21 228509 1.37 1.66

Drukker
22 490211 10.51 12.72

Dichting
23 447768 1.37 1.66

Schakelaardeksel
24 447704 4.32 5.23

Portal
25 462419 168.43 203.80

Klembrug
26 439288 1.37 1.66

Kabelhouder
27 449273 2.52 3.05

Klem
28 400428 3.82 4.62

Buis
29 459286 62.30 75.38

Draagbuis
30 459287 59.93 72.52

Lagerplaat
31 448236 1.94 2.35

Klem
32 458614 1.37 1.66

Demper
33 488139 44.48 53.82

Buffer
34 447528 1.66 2.01

Trekstang
35 487568 56.76 68.68

Plaatmoer
36 448477 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 2,5 X 8 Mm
37 400444 1.37 1.66

Lagerplaat
38 448236 1.94 2.35

Schijf
39 222490 1.37 1.66

Schaal
40 488138 19.40 23.47

Schaal
41 488137 15.58 18.85

Stelkurve
42 448178 2.52 3.05

Schroef M8 X 25
43 450683 1.58 1.91

Handgreep
44 446974 1.87 2.26

Handgreep
48 487569 11.59 14.02

Veerdrukstuk
49 400286 4.32 5.23

Hendel
50 446669 3.89 4.71

Bus
51 449122 1.37 1.66

Bevestigingsplaat
52 447789 6.98 8.45

Trekveer
53 447263 1.37 1.66

Vergrendelhendel
54 702066 5.62 6.80

Geleiding
55 488140 34.85 42.17

Cilinderschroef M6 X 25
56 200128 1.37 1.66

Bovendeel Van Handgreep
57 447534 1.73 2.09

Zeskantbout M8
58 200735 1.37 1.66

Zeskantbout M8
59 200719 1.37 1.66

Onderdeel Van Handgreep
60 488523 2.59 3.13

Zeskantbout M8 X 75
61 400309 1.51 1.83

Stelvoet
62 465883 11.35 13.73

Opklappoot
63 499888 93.19 112.76

Rubbervoet
64 465163 3.31 4.01

Opklappoot
65 499889 84.35 102.06

Rubbervoet
66 701230 4.97 6.01

Portal
67 462420 168.43 203.80

Label
68 448251 6.77 8.19

Aanslag
69 448118 1.73 2.09

Stiftsleutel
81 450935 2.45 2.96

Afdekking
82 488152 55.18 66.77

Beschermkap
83 460737 31.42 38.02

Cilinderschroef M6 X 20
84 228612 1.37 1.66

Kraagbus
85 449159 3.17 3.84

Splinterbescherming
86 448695 1.87 2.26

Electronika 230 V
93 488262 145.86 176.49

Schroef Met Lenskop 3,5 X 10 Mm
96 219031 1.37 1.66

Afzuigaansluiting
98 446588 2.66 3.22

Niet meer leverbaar
99 xxx

Schroef Met Lenskop 3,5 X 25 Mm
100 219068 1.37 1.66

Spanring
102 488151 67.98 82.26

Kraagschroef M8 X 15
103 446370 9.14 11.06

Schijfveer
106 444235 1.58 1.91

Geleideplaat
107 450055 4.18 5.06

Coulisse
108 488149 133.72 161.80

Spilstop
109 488150 21.25 25.71

Schroef Met Lenskop M4 X 10
110 228582 1.37 1.66

Borgring
111 219855 1.37 1.66

Groefkogellager
112 789595 9.58 11.59

Spindle CS 70 ET-BG
113 10575127 43.96 53.19

Groefkogellager
114 400467 20.20 24.44

Tandriemwiel
115 445880 35.64 43.12

Moer M10
117 451484 1.58 1.91

Luchtkanaal
118 446473 8.71 10.54

Viltstrook
119 447962 1.44 1.74

Motorafdekking
120 446469 8.93 10.81

Tandriem
121 488135 54.78 66.28

Cilinderschroef
122 401165 1.37 1.66

Meeneemschijf
123 446937 1.51 1.83

Tandriemwiel
124 445878 34.85 42.17

Afdekking
125 447710 6.55 7.93

Tandwiel
126 491936 29.57 35.78

Borgring
127 771483 1.37 1.66

Schijf
128 449203 2.38 2.88

Groefkogellager
129 789775 9.36 11.33

As
131 202846 39.73 48.07

Naaldbus
132 400254 8.28 10.02

Schijf
133 446474 6.98 8.45

Ontlastingsschijf
134 488465 11.95 14.46

Borgring
135 200414 1.37 1.66

Steunplaat
137 446704 7.49 9.06

Cilinderschroef M5 X 18
138 202824 1.37 1.66

Zeskantbout M5
139 200717 1.37 1.66

Metalen Plaat
140 446147 6.48 7.84

Zwenksegment
141 488148 117.22 141.84

Schroef Met Lenskop M4 X 16
142 219075 1.37 1.66

Tandsegment
143 202847 7.99 9.67

Du-kraagbus
144 400253 1.94 2.35

Cilinderpen
145 400097 1.44 1.74

Du-kraagbus
146 400253 1.94 2.35

Coulisse
147 446146 1.51 1.83

Snelheidsmeter
148 487467 8.06 9.75

Afdichtring
149 447750 4.61 5.58

Koolborstel (pair) 230v
150 488134 38.94 47.12

Borstelhouder (pair) 230v
151 488136 45.80 55.42

Motorbehuizing
152 446309 17.16 20.76

Veldmagneet 230 V
153 493503 92.66 112.12

Asring
154 438613 1.37 1.66

Groefkogellager
155 228559 4.39 5.31

Anker 230 V
156 493504 212.78 257.46

Groefkogellager
157 219021 11.74 14.21

Luchtgeleidingsschijf
158 469886 2.45 2.96

Schroef Met Lenskop 5,0 X 80 Mm
159 400264 1.37 1.66

Ventilator
160 486880 6.34 7.67

O-ring
161 400488 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop M5 X 40
162 400255 1.37 1.66

Zeskantbout M8
163 200719 1.37 1.66

Spanhuls
164 400259 1.37 1.66

Tandriemwiel
165 445877 15.71 19.01

Motorflens
166 451454 42.11 50.95

Motor 230 V
167 488153 445.10 538.57

Lipring
168 447968 2.09 2.53

Behuizing
169 488154 19.27 23.32

Beschermkap
175 459077 3.82 4.62

Draadstrengenassortiment
176 488440 24.55 29.71

Splinterbescherming
178 448694 2.81 3.40

Niet meer leverbaar
179 xxx

Niet meer leverbaar
180 xxx

Cable clamp RTK-S
181 431899 1.37 1.66

Spouwmesplaat
182 445927 6.84 8.28

Cilinderschroef M8 X 16
183 774346 1.37 1.66

Spouwmes
184 710662 47.39 57.34

Spouwmeshouder
185 488158 83.29 100.78

Cilinderschroef M6 X 14
186 209354 1.37 1.66

Spouwmesopname
187 445926 14.92 18.05

Kraagbus
188 447555 1.58 1.91

Bout
190 447358 2.59 3.13

Koppel
191 446528 1.87 2.26

Schijf
192 447702 2.23 2.70

Borgring
193 200615 1.37 1.66

Veerdrukstuk
194 400287 5.11 6.18

Aanslagprofiel Cs 70
202 448141 29.17 35.30

Profiel Cs 70
203 465708 32.34 39.13

KLEMPLAAT
204 10023711 4.25 5.14

Zwenksegment
205 448014 32.87 39.77

Schaal
206 488156 22.44 27.15

Schroef Met Lenskop M4 X 6
207 400348 1.37 1.66

Platkopschroef
208 448065 4.10 4.96

Schijf
209 448471 3.31 4.01

Draaiknop
210 487755 8.71 10.54

Draaiknop
211 440713 2.74 3.32

Verzonken Bout M4 X 8
212 219043 1.37 1.66

Draadeind
213 464525 1.37 1.66

Cilinderschroef M6 X 12
214 200684 1.37 1.66

Opname
215 489181 27.72 33.54

Bus 5 X 12 Mm
218 228692 1.37 1.66

Platkopschroef M6 X 40
219 228534 1.37 1.66

Afstandsbus
220 448066 8.78 10.62

Klemstuk
221 488433 42.11 50.95

Klemklauw
222 10031568 14.65 17.73

Handgreep
223 487893 7.92 9.58

Bus 6 X 36 Mm
224 400289 1.37 1.66

Drukveer
225 448064 1.80 2.18

Draaiknop M6
226 483350 6.84 8.28

Rol
230 488868 42.24 51.11

Rol
231 488867 40.26 48.71

Cilinderrol
232 488870 30.62 37.05

Wagenfront
233 497195 76.56 92.64

Cilinderschroef M6 X 40
234 228653 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop M4 X 25
235 400257 1.37 1.66

Zeskantbout M8 X 60
236 400382 1.37 1.66

Handgreep
238 487555 7.34 8.88

Schaal
239 446467 13.60 16.46

Draaigreep
240 446063 8.64 10.45

Trekveer
242 447263 1.37 1.66

Eindaanslag
243 449868 6.70 8.11

Handgreep
244 449869 1.80 2.18

Cilinderschroef M5 X 18
245 202824 1.37 1.66

Excentermoer
246 449928 7.34 8.88

Aandrijfkruk
247 488159 16.63 20.12

Zeskantbout M6
248 228541 1.37 1.66

Veerring
249 200588 1.37 1.66

Pasring
250 400884 1.37 1.66

Spil
251 488271 36.17 43.77

Lager
252 446470 4.75 5.75

Schijf
253 446472 3.10 3.75

Naald
254 446468 2.38 2.88

Viltinleg
255 451917 1.37 1.66

Viltinleg
256 451918 1.37 1.66

Afstroopplaat
257 496821 19.01 23.00

Veerring
258 447961 1.73 2.09

Afstroopplaat
259 496820 13.46 16.29

Borgring
260 200618 1.37 1.66

Rol
261 488869 47.39 57.34

Tandwiel
262 446072 3.82 4.62

Schijf
263 447702 2.23 2.70

Schroef Met Lenskop 4,0 X 20 Mm
264 228567 1.37 1.66

Trekveer
265 447263 1.37 1.66

Steunlager
266 465449 8.21 9.93

Cilinderpen
267 400260 1.37 1.66

Hendel
268 446671 1.80 2.18

Schijf 4,3 Mm
269 228542 1.37 1.66

Flens
270 488147 27.72 33.54

Drager
271 497196 50.82 61.49

Zeskantbout M8
272 200719 1.37 1.66

Schijf 8,4 Mm
273 228601 1.37 1.66

Duwlat
274 450199 6.77 8.19

Beveiligingsinrichting
276 492132 25.61 30.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.