Tekeningen van de Festool 454946 ( CT44E230V )
Onderdelen lijst van de Festool 454946 ( CT44E230V )
Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw
Niet meer leverbaar, geen vervanging
STOPCONTACT CT 16A/250V
AFDEKKING CT STECKDOSE MIT RAHMEN
SCHAKELAAR CT
Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
FILTER HOUSING CT ET-BG
KAP CT
CLAMP CT VORNE/HINTEN ET-BG
HANDLE CT ABREINIGUNG ET-BG
FORK CT
SEALING-SET CT
FILTER HOLDER CT-STANDARD ET-BG
SNOER M.STEKKER CT DIN-H07RN-F 7,5M
KLEMLIJST 3-POLIG 300V/16A
MOTOR CT DOMEL 230V