Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki A25EB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki A25EB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
2 6699320

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
3 6685480 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0650a-90)
7 6685892 20.11 24.34

Zuiger Pin
8 6696944 3.33 4.02

Piston Pin Circlip (old 039-01620-20)
9 6686028 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-0650a-80)
10 6686206 80.31 97.18

Bobine
11 6695939 38.26 46.30

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
12 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
13 6684597 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-0650a-90)
21 6686576 40.24 48.69

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
22 6686720 1.15 1.39

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
26 6691822 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
27 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
28 6687389 26.16 31.66

Ring M8 (old 992-01080-011)
29 6684611 2.15 2.60

Ring
30 6684971 1.04 1.26

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
31 6684612 2.15 2.60

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
41 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
42 6689966 6.93 8.38

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
43 6696988 1.04 1.26

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
44 6689839 1.15 1.39

O-ring P-15
45 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
46 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
47 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-06500-20)
48 6691272 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
49 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
50 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
51 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
52 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
53 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
54 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
55 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
56 6690483 54.30 65.70

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
57 6685247 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Fuel Tank, White (old 591-0650d-21/6691566)
60 6691569 9.40 11.37

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
61 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
62 6695505 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
63 6691763 7.59 9.18

Niet meer leverbaar
64 6684625

Muffler Protector (old 738-0650a-20)
71 6692796 6.28 7.59

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
72 6692744 1.15 1.39

Warmteschild
73 6687252 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-0650b-90)
76 6692478 15.28 18.48

Ring
77 6684661 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
78 6685114 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
79 6692883 1.15 1.39

Tale Pipe Set (old 721-0650c-90) New
80 6692663 4.79 5.79

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
81 6695325 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
82 6684636 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
83 6695441 1.15 1.39

Ventilatorhuis
84 6687012 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
85 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
86 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
87 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
88 6693405 4.45 5.38

Grommet (old 203-0604a-20)
89 6688050 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
90 6693168 2.31 2.80

Starthendel
91 6693237 1.15 1.39

Screw 4x16/ps (old 994-15040-162)
92 6695374 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
93 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
94 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
124 6684695 4.29 5.19

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
125 6691845 4.45 5.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
126 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
128 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25152-80)
129 6691432 34.19 41.37

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
130 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
131 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
132 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
133 6691312 1.15 1.39

End Plate A (old 300-31249-20)
151 6688640 34.19 41.37

O-ring G140 (old 999-67140-010)
152 6695688 4.45 5.38

Handle A (old 090-31249-20)
153 6686732 19.36 23.43

Bolt 5x25 (old 990-21050-250)
154 6694976 1.15 1.39

Ring
155 6689684 2.31 2.80

Flensmoer
156 6695171 1.15 1.39

Coupling Flange (old 333-0650a-20) New
157 6689247 5.78 6.99

Niet meer leverbaar
158 6695358

Gaskabel
159 6693909 4.45 5.38

Throttle Lever, 16 Dia. (old 870-02201-91)
160 6693683 5.11 6.19

Casing A (old 330-31249-20)
171 6689180 56.26 68.08

Volute Chamber A (old 310-31249-20)
172 6689002 24.20 29.28

Impeller A (old 031-31249-20)
173 6685958 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
174 6689132

Mechanical Seal Ass'y A (old 160-31249-90)
175 6687496 24.20 29.28

Volute Chamber Gasket A (old 311-31249-20/6689038)
176 6689039 4.95 5.99

Suction Palte Packing (old 350-31249-80)
177 6689535 11.55 13.98

Priming Plug Ass'y (old 360-31249-90/6689659)
178 6689660 13.36 16.17

Flange Bolt 8x35 (old 994-51080-350)
179 6695480 1.15 1.39

Flange Bolt 6x16 (old 994-51060-160)
180 6695477 1.15 1.39

Water Coupling Ass'y A (old 050-31249-90/6686318+6
181 6686258 14.06 17.02

Impeller Shaft Shim A 0.3 (old 034-31249-20)
182 6685978 2.31 2.80

Bed A (old 080-31249-20)
201 6686629 28.14 34.05

Cushion Rubber A (old 312-31249-20)
202 6689060 2.31 2.80

Tapping Screw 5x14 (old 993-11051-402)
203 6695251 1.15 1.39

Wire Band 33 (old 132-31223-20/6687219)
204 6687218 1.15 1.39

Filter Comp. A (old 100-31249-80)
205 6686782 7.59 9.18

Suction Hose A 3m (old 180-31251-20)
206 6687937 62.01 75.04

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
501 6684979 4.29 5.19

Name Plate A25eb (old 906-51751-20) New
601 6695731 1.05 1.27

Name Plate A25eb(n) (old 906-51750-20)
602 6695730 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.