Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki BG-100


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki BG-100

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M5x8 (10 Stuks)
1 949235 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
2 935168

Niet meer leverbaar
3 935167

Bout M5x190
4A 329327 3.30 3.99

Tussendeksel
5B 329325 52.53 63.56

Tussendeksel
5A 329329 52.53 63.56

Niet meer leverbaar
5 935165

Kogellager 6202vvcmps2s
6 6202VV 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
7 935160

Niet meer leverbaar
8A 340724E

Niet meer leverbaar
8 935191C

Niet meer leverbaar
8 935191E

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
9 949510 1.04 1.26

Regulateur Voor Bg-100
11A 329326 35.06 42.43

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
12 949216 1.05 1.27

Regulateur Voor Bg-100
13A 329321 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
15 967187

Einddeksel
16A 329324 90.48 109.47

Niet meer leverbaar
16 935161

Kogellager 6206vvcmps2s
17 6206VV 14.40 17.42

Niet meer leverbaar
18 935162

MACHINESCHROEF M5X14 (10 STUKS)
19 949238 1.05 1.27

Machineschroef M4x20 (10 Stuks)
20 949221 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 500203Z

Niet meer leverbaar
21 500228Z

Niet meer leverbaar
22 935181

Niet meer leverbaar
23A 966049

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
24 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
25 949453 1.05 1.27

Schroef M4x12 (10 Stuks)
26A 949323 1.05 1.27

Machine Schroef M4x16
26B 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
27A 934702

Niet meer leverbaar
29A 949601

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
30 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
31 949453 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
32 935155

Niet meer leverbaar
33 935156

Kabelschoentjes (10 Stuks)
34 959144 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
35 935151

Veerring M4 (10 Stuks)
36 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
37 949215 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
37A 949217 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
38A 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
39 936371

Tension Holder Ass'y (old 952475)
40B 952494 122.51 148.24

Niet meer leverbaar
41 936367

Niet meer leverbaar
42 936368

Niet meer leverbaar
43 935188

Niet meer leverbaar
44A 307354

Niet meer leverbaar
47A 307351

Niet meer leverbaar
48A 949601

Niet meer leverbaar
50A 978930

Niet meer leverbaar
51 935154

MOER M4 ( 10 STUKS )
52 949554 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
53 949453 1.05 1.27

Noise Suppressor
54A 336566 97.63 118.13

Base (a)
55B 336565 280.50 339.40

Niet meer leverbaar
55A 935152

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
56 949219 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
57 935185

Rol Pin D10x20 (10 Stuks)
58 949886 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
59A 936354

Niet meer leverbaar
62A 307351

Niet meer leverbaar
64A 307351

Niet meer leverbaar
65 936353

Niet meer leverbaar
66 976080

Niet meer leverbaar
67 935170

Niet meer leverbaar
68 949877

Niet meer leverbaar
69A 935202

Niet meer leverbaar
70 935163

Machineschroef M6x20 (10 Stuks)
71 949258 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
72 936303

Niet meer leverbaar
73 955817

Niet meer leverbaar
74 949464

Niet meer leverbaar
75 935426

Niet meer leverbaar
76 939704

C-type Retaining Ring
79 948310 1.35 1.63

Veer (oud 935175)
80A 936361 5.70 6.90

Seal Lock Platte Schroef M4x14
81A 320437 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
82 936366

Niet meer leverbaar
83 936315

Kogellager 6204vvcmps2s
84 6204VV 9.15 11.07

Niet meer leverbaar
85 936364

RING D20 (10 STUKS)
86 939547 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
87 936370

Niet meer leverbaar
88 952476

Niet meer leverbaar
89 935177

Niet meer leverbaar
90A 952474

Niet meer leverbaar
91 935179

Niet meer leverbaar
92 935180

Niet meer leverbaar
93 935183

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
94 949657 3.00 3.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
95 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
96 935176

Niet meer leverbaar
97 966716

Safety Cover (a)
100 935200 18.43 22.29

Safety Cover (b)
101 935201 25.58 30.95

Machineschroef M5x12
102 995046 1.05 1.27

Machineschroef M5x12
103 995046 1.05 1.27

Veerring
104 329322 3.30 3.99

Vulring
105 329323 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501 944459

Niet meer leverbaar
502A 949168

Niet meer leverbaar
503 939705

Niet meer leverbaar
601A 948163

Niet meer leverbaar
602 939700

Niet meer leverbaar
603 939701

Niet meer leverbaar
604 939702

Niet meer leverbaar
605 939706

Niet meer leverbaar
606 939707

Niet meer leverbaar
607 939708

Niet meer leverbaar
608 939709

Niet meer leverbaar
609 939710

Niet meer leverbaar
610 939711

Niet meer leverbaar
611 939712

Niet meer leverbaar
612 939717

Niet meer leverbaar
613 939723

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.