Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10FCE2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C10FCE2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Inbusschroef M6x10
3 307956 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
4 323208

VASTZETHANDEL (OUD 322935)
5A 371742 1.20 1.45

Bolt M10 (left Hand)
6A 371743 2.40 2.90

Sluitring
7 318934 1.50 1.82

Huls
8 322889 1.05 1.27

Geleidingsring (d)
9 322965 1.05 1.27

Veer
10 322890 4.20 5.08

Blokkeerpin
11 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
12 984528 1.05 1.27

Shaft (d)
13A 371740 2.10 2.54

Ring M16
14 322934 1.05 1.27

Schacht (c)
15 322888 5.10 6.17

Scharnierblok
16 322932 13.75 16.64

Geleidingsring (b)
18 322937 1.05 1.27

Stofgeleiderhouder
19 322963 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
20 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 303409

Stofgeleider
22 322891 4.20 5.08

Schroef M5 X 16
23 987512 1.04 1.26

Schaalverdeling
24 322892 1.05 1.27

Indicator (b)
25 322893 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
26 304043 1.05 1.27

Nylon Moer M12
27 680418 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
28 975348

Ring (f)
29 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
30 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
31 949429 1.05 1.27

Zaagbladhouder (a)
32 322929 1.05 1.27

Zaagbladhouder (b)
33 322930 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
34 304043 1.05 1.27

Indicator (a)
35 322904 1.05 1.27

Draaitafel
36 326695 45.65 55.24

Niet meer leverbaar
37 322898

Niet meer leverbaar
38 322952

Knop M10 X 66
39 302522 9.60 11.62

Vleugelschroef M6 X 15
40 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
42 949432 1.05 1.27

Klemplaat
43 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
44 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
45 322954 2.10 2.54

Bout M8x35 (10 Stuks)
46 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
47 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
48 949433 1.05 1.27

Nylon Moer M6
49 963837 1.05 1.27

Plaat
50 326711 1.65 2.00

Vleugelschroef M6 X 15
51 301806 1.05 1.27

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
52 949342 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
53 326704

Materiaalaanslag (b)
54 326698 7.95 9.62

Lengteaanslag
55 326705 3.15 3.81

Geleidingsring (a)
56 322901 1.05 1.27

Geleidingsring (c)
57 322964 1.05 1.27

Bout M6x12 (10 Stuks)
58 949611 1.05 1.27

Veerplaat
59 322903 2.10 2.54

Veerring M8 ( 10 Stuks )
60 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
61 949655 3.90 4.72

Schaalverdeling (a)
62 326826 3.30 3.99

Afstandhouder
63 326696 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 Zwart
64 317200 1.65 2.00

MATERIAALAANSLAG (A)
65 326697 11.70 14.16

Shaft (b)
66A 371738 1.35 1.63

VOETPLAAT
67 326694 49.50 59.90

Holder (b)
68 336353 7.20 8.71

Bout M6x12 (10 Stuks)
69 949611 1.05 1.27

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
100 998335 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
102A 318963

Niet meer leverbaar
102 318964

Niet meer leverbaar
102 319106

Niet meer leverbaar
102 319107

Vulring D30
103 974663Z 4.66 5.64

AS KOMPLEET
104 323133 22.83 27.62

Seal Lock Platte Schroef M4x10
105 990430 1.04 1.26

Deksel
106 322919 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
107 6003VV 7.65 9.26

Lagerhouder
108 322918 4.65 5.63

As En Tandwielset
109 322917 11.70 14.16

Naaldlager Hk1010 (oud 982027z)
110 982027 6.75 8.17

Schroef M5 X 16
111 987512 1.04 1.26

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
115 949819 2.55 3.09

Beschermschuim
116 961729 1.05 1.27

Kruiskopschroef M6x16 (10 Stuks)
117 949340 1.35 1.63

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
118 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
119 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
120 322920

Handgreep
121 326708 5.40 6.53

Niet meer leverbaar
122 323208

Veer
124 323987 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
125 323990 2.10 2.54

Blokkeerplaat
126 323979 3.15 3.81

Handel Houder
127 323982 2.10 2.54

Nylon Moer M5
128 877371 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
129 949236 1.05 1.27

Schroef M6
132 322950 1.05 1.27

Ring M7
133 322948 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
134 301806 1.05 1.27

Schroef M6
135 322950 1.05 1.27

Plaatje
136 323986 4.20 5.08

Stop Plaatje
137 323985 2.10 2.54

Veerring M5 (10 Stuks)
138 949454 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
139 949215 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
140 949429 1.05 1.27

Beschermkap
141 326707 22.83 27.62

Beschermkap
141A 336356 20.63 24.96

Verbindingstang
142 323980 12.45 15.06

Verbindingstang
142A 336357 7.20 8.71

Machineschroef M4x12 Zwart
144 935196 1.04 1.26

Bout (c) M5
145 322947 1.05 1.27

Sluitring
146 322938 1.05 1.27

Terugveer (a)
147 323984 1.05 1.27

Plaatje
148 323989 3.15 3.81

Asje
149 323988 2.10 2.54

Tapschroef D4x25 Zwart
151 307028 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
152 301653 1.04 1.26

Handgreepset
153 326703 17.19 20.80

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
154 500447Z 6.60 7.99

Snoertule D10.7
155 940778 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
162 984750

Klemstrip (old 994566)
163 937631 1.04 1.26

Schakelaar
166 326700 10.20 12.34

Rubber Ring
167 303792 1.05 1.27

ANKER 110-120 VOLT
168 360656U 49.50 59.90

ANKER 220-230 VOLT
168 360695E 49.50 59.90

Kogellager 6202vvcmps2s
169 6202VV 7.05 8.53

Sluitring
170 980700 1.04 1.26

Ring
171 302428 1.04 1.26

Kogellager 6000vcmps2s
172 6000VV 6.15 7.44

Schakelblokkering
173 322916 1.05 1.27

Luchtgeleider
174 322915 2.25 2.72

Inbus Hd Tapschroef D5x50
175 953121 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
176 340687E 45.65 55.24

Contactpunt Koolborstelhouder
177 937623 1.04 1.26

Machineschroef M6x40 Zwart
178 322123 1.65 2.00

Huis
179 322914 22.83 27.62

Inbusstelschroef M5x8
180 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 938241z)
181 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
182 999065 7.95 9.62

Koolborsteldop
183 945161 1.20 1.45

Verbindingstang
184 322949 3.15 3.81

Machineschroef M4x10 Zwart
194 304043 1.05 1.27

Guard
195 336358 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 940543

Bout M10x35(10stuks)
502 949695 3.30 3.99

Vulring D30
503 974663Z 4.66 5.64

Niet meer leverbaar
504 322955

Niet meer leverbaar
601 322957

Knop M6 X 11
602 998836 1.65 2.00

Ring (h)
604 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
605 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
606 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
607 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
608 321551

Niet meer leverbaar
609 322713

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
612 321390

Vleugelschroef M6 X 52
613 316030 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
614 322714

Vleugelschroef M6 X 52
615 316030 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
616 321390

Vleugelschroef M6 X 15
618 301806 1.05 1.27

Lengteaanslag Compleet
619 322956 20.49 24.79

Niet meer leverbaar
620 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
621 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
622 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
623 322047

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
624 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
625 323134

Stopper
626 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
627 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
628 322712

Niet meer leverbaar
629 322710

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.