Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10FCG


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki C10FCG

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
1 949819 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
2 371727

Inbusschroef M6x10
3 307956 1.05 1.27

Huls
4 322889 1.05 1.27

Veer
5 322890 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
6 323208

VASTZETHANDEL (OUD 322935)
7 371742 1.20 1.45

Bolt M10 (left Hand)
8 371743 2.40 2.90

Sluitring
9 318934 1.50 1.82

Shaft (d)
10 371740 2.10 2.54

Ring M16
11 322934 1.05 1.27

Schacht (c)
12 322888 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
13 371732

Blokkeerpin
14 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
15 984528 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 371733

Niet meer leverbaar
17 303409

Indicator
18 321329 1.65 2.00

Machineschroef M4x10 Zwart
19 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 371739

Ring (f)
21 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x12 Zwart
22 333781 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
23 371729

Indicator (a)
24 322904 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 371719

Niet meer leverbaar
26 322898

Afstandhouder
27 326696 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 Zwart
28 317200 1.65 2.00

Veerplaat
29 322903 2.10 2.54

Veerring M8 ( 10 Stuks )
30 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
31 949655 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
32 371741

Niet meer leverbaar
33 322952

Vleugelschroef M6 X 15
34 301806 1.05 1.27

Knop M10 X 66
35 302522 9.60 11.62

Ring M6 (10 Stuks)
37 949432 1.05 1.27

Klemplaat
38 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
39 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
40 322954 2.10 2.54

Bout M8x35 (10 Stuks)
41 949678 2.55 3.09

Ring M8 (10 Stuks)
42 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
43 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
44 371721

Lengteaanslag
45 326705 3.15 3.81

RUBBEREN PEN
46 931701 1.05 1.27

Bout M6x12 (10 Stuks)
47 949611 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
48 371720

BASE ASS'Y (OLD 371718)
49 372289 44.00 53.24

Shaft (b)
50 371738 1.35 1.63

SCALE (A)
51 372290 4.05 4.90

LEFT HEX. SOCKET BOLT M7
71 371730 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
72 371731

Niet meer leverbaar
73 318963

FLENS (D)
74 308789 15.84 19.16

Niet meer leverbaar
75 371725

Seal Lock Platte Schroef M4x10
76 990430 1.04 1.26

Deksel
77 322919 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
78 6003VV 7.65 9.26

Lagerhouder
79 322918 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
80 371726

Kogellager 608vvmc2eps2l
81 608VVM 5.70 6.90

Schroef M5 X 16
82 987512 1.04 1.26

Handgreep
83 326708 5.40 6.53

Schroef M6
84 322950 1.05 1.27

Ring M7
85 322948 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
86 371734

Kruiskopschroef M6x16 (10 Stuks)
87 949340 1.35 1.63

Beschermschuim
88 961729 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
89 371735

Bout (c) M5
90 322947 1.05 1.27

Sluitring
91 322938 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
92 371745

Veerring M5 (10 Stuks)
93 949454 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 Zwart
94 315500 1.35 1.63

Machineschroef M4x8 Zwart
95 323211 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
96 371736

Niet meer leverbaar
97 500242Z

Niet meer leverbaar
98 371728

Tapschroef D4x25 Zwart
99 307028 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
100 984750

Klemstrip (old 994566)
101 937631 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
102 301653 1.04 1.26

Snoertule D10.1
103 938051 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
104 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
105 371723

Niet meer leverbaar
106 361063

Kogellager 6002dducmps2s
107 6002DD 7.05 8.53

Schakelblokkering
108 322916 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
109 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
110 371724

Contactpunt Koolborstelhouder
111 930703 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
112 340969

Niet meer leverbaar
113 371737

Niet meer leverbaar
114 326699

Niet meer leverbaar
115 371722

Inbusstelschroef M5x8
116 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
117 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
118 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
119 945161 1.20 1.45

Machine Schoef M5x45 Zwart (oud 303883)
120 302434 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 322955

Niet meer leverbaar
502 944459

Bout M10x35(10stuks)
503 949695 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
601 322957

Niet meer leverbaar
602 321551

Knop M6 X 11
603 998836 1.65 2.00

Ring (h)
605 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
606 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
607 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
608 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
609 322713

Vleugelschroef M6 X 15
610 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
612 321390

Vleugelschroef M6 X 52
613 316030 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
614 322714

Niet meer leverbaar
615 321390

Lengteaanslag Compleet
617 322956 20.49 24.79

Niet meer leverbaar
618 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
619 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
620 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
621 322047

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
622 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
623 323134

Stopper
624 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
625 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
626 323682

Niet meer leverbaar
627 322710

Niet meer leverbaar
628 322712

Machineschroef M6x20 (10 Stuks)
629 949258 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
630 974562

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.