Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10FCH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki C10FCH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Veer (b)
1 323141 1.05 1.27

Laserhouder
2 323137 1.05 1.27

Laserhouder (b) (oud 323138)
3A 328943 2.10 2.54

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
4 949900 2.40 2.90

Veer (c)
5 323142 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x6
6 962782 1.04 1.26

Spilt Pin D2x12 (10 Stuks)
7 949531 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
8 323144

SNOERKLEM
9 975144 1.04 1.26

Inbusschroef M6x10
10 307956 1.05 1.27

Laser Module (a) Ass'y
11B 331878 58.03 70.21

Ring
12 323143 1.05 1.27

Veer (a)
13 323140 1.05 1.27

Laserkapje
14 323136 1.65 2.00

Laserbevestigingplaat
15A 331876 4.65 5.63

Laserhouder (old 322927)
17A 326748 36.16 43.76

Huls
18 322889 1.05 1.27

Veer
19 322890 4.20 5.08

Geleidingsring (d)
20 322965 1.05 1.27

Blokkeerpin
21 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
22 984528 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
23A 323208

Niet meer leverbaar
24 322935

Bout Linkse Draad M10
25 322936 4.20 5.08

Sluitring
26 318934 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
27 322933

Ring M16
28 322934 1.05 1.27

Schacht (c)
29 322888 5.10 6.17

Scharnierblok
30 322932 13.75 16.64

Geleidingsring (b)
31 322937 1.05 1.27

Stofgeleiderhouder
32 322963 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
33 949215 1.05 1.27

Imbusbout M6x25 ( 10 Stuks )
34 949652 3.30 3.99

Stofgeleider
35 322891 4.20 5.08

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
36 990541 1.05 1.27

Schaalverdeling
37 322892 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
38 303409

Zaagbladhouder (b)
39 322930 1.05 1.27

Zaagbladhouder (a)
40 322929 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
41 949217 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
42 949429 1.05 1.27

Nylon Moer M12
43 680418 3.30 3.99

Indicator (b)
44 322893 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
45 304043 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
46 975348

Ring (f)
47 318929 1.50 1.82

Machineschroef M4x10 Zwart
48 304043 1.05 1.27

Indicator (a)
49 322904 1.05 1.27

Draaitafel
50 322897 38.09 46.09

Niet meer leverbaar
51 322898

Niet meer leverbaar
52 322952

Knop M10 X 66
53 302522 9.60 11.62

Vleugelschroef M6 X 15
54 301806 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
56 949432 1.05 1.27

Klemplaat
57 302532 2.40 2.90

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
58 949216 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
59 322954 2.10 2.54

Bout M8x35 (10 Stuks)
60 949678 2.55 3.09

Veerring M8 ( 10 Stuks )
61 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
62 949433 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
63 301806 1.05 1.27

Materiaalaanslag (b)
64 322906 14.10 17.06

Geleidingsring (a)
65 322901 1.05 1.27

Geleidingsring (c)
66 322964 1.05 1.27

Bout M6x10 (10 Stuks)
67 949610 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
68A 322910

Veerplaat
69 322903 2.10 2.54

Veerring M8 ( 10 Stuks )
70 949457 1.05 1.27

Imbusbout M8x16 Hd(10 Stuks)(oud 944949)
71 949655 3.90 4.72

Afstandplaatje
72 322899 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
73 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
74 949215 1.05 1.27

Materiaalaanslag (a)
75 322905 14.10 17.06

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
76 949510 1.04 1.26

Waarschuwings Label
77 322896 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
78 322894

Niet meer leverbaar
78 323976

Schachtbout (b)
79 322902 2.10 2.54

Schaalverdeling (a)
81A 326826 3.30 3.99

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
86 998335 1.05 1.27

FLENS (D)
87 308789 15.84 19.16

Niet meer leverbaar
88 318963

Niet meer leverbaar
88 318964

Niet meer leverbaar
88 319106

Niet meer leverbaar
88 319107

AS KOMPLEET
89 323133 22.83 27.62

Seal Lock Platte Schroef M4x10
90 990430 1.04 1.26

Deksel
91 322919 1.05 1.27

Kogellager 6003vvcmps2s
92 6003VV 7.65 9.26

Lagerhouder
93 322918 4.65 5.63

As En Tandwielset
94 322917 11.70 14.16

Naaldlager Hk1010 (oud 982027z)
95 982027 6.75 8.17

Schroef M5 X 16
96 987512 1.04 1.26

Kruiskopschroef M6x16 (10 Stuks)
97 949340 1.35 1.63

Beschermschuim
98 961729 1.05 1.27

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
99 949819 2.55 3.09

Nylon Clip
100 980523 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
101 935196 1.04 1.26

Machineschroef M6x20
102 951893 1.05 1.27

Handgreep
103 322924 5.55 6.72

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
104 949215 1.05 1.27

Tandwielhuis Klem
105 322931 2.10 2.54

Machine Schroef M4x16
106 993539 1.04 1.26

Schroef M6
107 322950 1.05 1.27

Ring M7
108 322948 1.05 1.27

Verbindingstang
109 322949 3.15 3.81

Bout (c) M5
110 322947 1.05 1.27

Sluitring
111 322938 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
112 949454 1.04 1.26

Bescherm Deksel (b)
113 322940 8.85 10.71

Bout (b) M5
114 322943 1.05 1.27

Sluitring M8
115 322944 1.05 1.27

Afdekplaat
116 322942 1.05 1.27

Bescherm Deksel (a)
117 322939 11.85 14.34

Terugveer
118 322946 1.05 1.27

Afdekplaat
119 322941 1.05 1.27

Ring M5
120 322945 1.05 1.27

Nylon Moer M5
121 877371 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
124 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
125 322920

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
127 949215 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
128 949215 1.05 1.27

As Plaatje
129 322951 1.05 1.27

Tandwielhuis C10fch
130 322928 57.06 69.05

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
131 500461Z 17.88 21.63

Snoertule D10.7
132 940778 2.10 2.54

Tapschroef D4x25 Zwart
133 307028 1.05 1.27

Handgreepset (oud 323642+323694)
134A 324954 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
135 984750

Klemstrip (old 994566)
136 937631 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
137 959141 3.75 4.54

Cord Bush
138 319349 1.50 1.82

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
140 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
141 984750

Niet meer leverbaar
142A 323978

Spanningsregelaar
142 371121 18.98 22.96

Schakelaarknop
143 323645 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
144 322925

Schakelaar
145 322912 12.15 14.70

Niet meer leverbaar
147 322913

ANKER 110-120 VOLT
149 360656U 49.50 59.90

ANKER 220-230 VOLT
149 360695E 49.50 59.90

Rubber Ring
150 303792 1.05 1.27

Kogellager 6202vvcmps2s
151 6202VV 7.05 8.53

Sluitring
152 980700 1.04 1.26

Schakelblokkering
153 322916 1.05 1.27

Ring
154 302428 1.04 1.26

Kogellager 6000vcmps2s
155 6000VV 6.15 7.44

Luchtgeleider
156 322915 2.25 2.72

Inbus Hd Tapschroef D5x50
157 953121 1.04 1.26

Veld 110 Volt
158 340591D 57.06 69.05

VELD 220 VOLT
158 340615E 45.65 55.24

Contactpunt Koolborstelhouder
159 937623 1.04 1.26

Machineschroef M6x40 Zwart
160 322123 1.65 2.00

Huis
161 322914 22.83 27.62

Inbusstelschroef M5x8
162 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 938241z)
163 938241 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
164 999038 9.30 11.25

Koolborstel (2 Stuks)
164 999065 7.95 9.62

Koolborsteldop
165 945161 1.20 1.45

Vulring D30
166 974663Z 4.66 5.64

Vulring D25.4
166 976819 4.80 5.81

Veer
167 323987 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
168 323990 2.10 2.54

Blokkeerplaat
169 323979 3.15 3.81

Nylon Moer M5
170 877371 1.05 1.27

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
171 949236 1.05 1.27

Handel Houder
172 323982 2.10 2.54

Condensator (oud 987178)
173 930039 1.95 2.36

Terminal
174 958308Z 5.55 6.72

Schakelaar
175 320950 32.18 38.93

Interne Bedrading (d)
176 323983 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
177 984750

RING (B)
178 318962 3.00 3.63

RING (A)
179 318961 3.00 3.63

Verbindingstang
201 323980 12.45 15.06

Vleugelschroef M6 X 15
202 301806 1.05 1.27

Plaatje
203 323986 4.20 5.08

Machineschroef M4x12 Zwart
204 935196 1.04 1.26

Stop Plaatje
205 323985 2.10 2.54

Asje
206 323988 2.10 2.54

Plaatje
207 323989 3.15 3.81

Terugveer (a)
208 323984 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 322955

Niet meer leverbaar
504A 322711

Niet meer leverbaar
504A 323981

Knob Bout M6x11
505 993609 1.65 2.00

Vleugelschroef M6 X 22
506 322959 1.05 1.27

Inbusstelschroef M6x6
507 991396 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
508 322958

Niet meer leverbaar
606 322713

Vleugelschroef M6 X 15
607 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
609 321390

Vleugelschroef M6 X 52
610 316030 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
611 322714

Vleugelschroef M6 X 52
612 316030 14.70 17.79

Niet meer leverbaar
613 321390

Vleugelschroef M6 X 15
615 301806 1.05 1.27

Lengteaanslag Compleet
616 322956 20.49 24.79

Niet meer leverbaar
617 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
618 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
619 949556 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
620 322047

Niet meer leverbaar
621 323134

Stopper
622 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
623 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
624 322957

Niet meer leverbaar
625 321551

Knop M6 X 11
626 998836 1.65 2.00

Ring (h)
628 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
629 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
630 304043 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
631 318967 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
632 322712

Niet meer leverbaar
633 322710

Niet meer leverbaar
634 976472

Niet meer leverbaar
635 319658

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
636 949425 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.