Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki C10FSB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen lijst van de Hikoki C10FSB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Clutch Screw
1 305180 4.50 5.44

Clutch Spring
2 305179 1.05 1.27

Vastzethandel (oud 996219)
3 312488 9.21 11.15

Bolt (left Hand) M10
4 307725 12.75 15.43

Bout Linkse Draad D10
4A 329409 4.20 5.08

Huls
5 315195 6.45 7.80

Metal Spring (a)
6 305190 2.55 3.09

Ring
7 965077 1.05 1.27

Vastzetpin
8 321330 6.75 8.17

Ring M4 (oud 949429z)
9 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
10 949215 1.05 1.27

As
11 320141 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
12 303409

Niet meer leverbaar
13 321370

Knob Bolt M10
14 308396 7.65 9.26

Vleugelschroef M6x12
15A 307947 1.35 1.63

Vise Plate Set
17 319974 3.45 4.17

Ring
18 996722 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 Zwart
19 996247 1.05 1.27

As Voor Materiaalklem
20 321371 7.65 9.26

Vleugelschroef M6x17
21 302459 1.05 1.27

Bout M8x35 Zwart (oud 996215)
22 307221 1.04 1.26

Bout M8x35 (10 Stuks)
22A 949678 2.55 3.09

Materiaalaanslag
23 321346 28.88 34.94

Bout M6x10 (10 Stuks)
24 949610 1.20 1.45

Houder
25 998844 7.95 9.62

Voetplaat
26A 330768 224.81 272.02

Niet meer leverbaar
26B 334463

Table Ass'y
26C 336311 103.13 124.78

Niet meer leverbaar
27 321343

Niet meer leverbaar
28 312480

Ring M12 ( Oud 949437z , 10 St. )
29 949437 1.95 2.36

Veer
30 312481 2.55 3.09

Borgring
31 321335 7.20 8.71

Stopper
31A 322280 4.95 5.99

Veer (e)
32 321417 3.45 4.17

Pin Plaatje
33 321336 1.65 2.00

Geleidingsring
34A 324400 1.50 1.82

Beschermring
34 998811 1.95 2.36

Nylon Moer M6
35 311144 1.05 1.27

Houder
36 321331 1.65 2.00

WAARSCHUWINGS LABEL
37 321386 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
38 321385

Schroef Hd M6x25 (10 Stuks)
39 949342 1.65 2.00

Zaagbladgeleider
40A 329421 2.10 2.54

Zaagbladgeleider
40A 337816 1.65 2.00

Machineschroef M6x16 (10 Stuks)
41A 949256 1.35 1.63

Indicator
42 321329 1.65 2.00

Vulring (a)
43 321342 1.65 2.00

Schachtpin (a)
44 321341 3.30 3.99

Schachtpin (a)
44A 329416 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
45A 322283

Schachtpin (c)
46 321337 3.30 3.99

Schachtpin (c)
46A 329415 2.10 2.54

Drukring
47 875249 1.35 1.63

Schroef M6x6
48 987860 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
49 321339 1.80 2.18

Ontgrendelaar
50 321338 1.65 2.00

Veer
51 321340 1.80 2.18

Materiaalaanslag
52 321345 33.96 41.09

Voetplaat
53B 330768 224.81 272.02

Niet meer leverbaar
53C 334463

Table Ass'y
53D 336311 103.13 124.78

Niet meer leverbaar
54 312672

Schaalverdeling (a)
55 315210 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
60 322617

Deksel
61 324395 1.50 1.82

Ring M4 (oud 949429z)
62 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
63 949215 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
64 949457 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
65 949433 1.05 1.27

Pakking Houder
71 996227 2.40 2.90

Ring M4 (oud 949429z)
72 949429 1.05 1.27

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
73 949215 1.05 1.27

Hinge (b) Ass'y
74A 332818 134.89 163.21

Niet meer leverbaar
74B 334460

Bus
75A 334337 5.10 6.17

Veer
76 321332 13.50 16.34

Niet meer leverbaar
77 961554

Blokkeerpin
78 302518 4.50 5.44

O-ring (p-6)
79 984528 1.05 1.27

Vleugelmoer M8 (10 Stuks)
80 949312 5.40 6.53

Bout M8x50 (10 Stuks)
81 949633 3.60 4.36

As
82 320141 10.20 12.34

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
83 949237 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
84 949454 1.04 1.26

Afstandbusje
85 998980 1.04 1.26

Verbindingstang
86 321368 15.26 18.47

VERBINDINGSTANG
86 322199 15.26 18.47

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
87 949217 1.05 1.27

Nylon Clip
88 948193 1.05 1.27

Nylon Clip
88 948614 1.05 1.27

Houder
89A 331419 8.85 10.71

Support
89B 334458 8.85 10.71

Lagerbus
90 321347 120.18 145.41

Vilt Ring
91 996226 1.35 1.63

Kussen
92 996223 2.40 2.90

Moer M8 Laag(10 Stuks)
93 949568 1.50 1.82

Inbusstelschroef M8x16
94 974500 1.05 1.27

Vleugelschroef M6x17
95 302459 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
96 947859 1.04 1.26

Klemstuk (b)
97 963174 1.35 1.63

Waarschuwings Label (a)
98 320206 1.65 2.00

Houder (a)
99 321375 77.00 93.17

Niet meer leverbaar
99A 334462

Roll Pin D6x40 (10 Stuks)
100 949686 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
100A 961554

Indicator
101 321329 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
102 303409

Inbusschroef M6x10
103 307956 1.05 1.27

Beschermarm (a)
105 321333 11.85 14.34

Houder
105A 324372 7.50 9.08

Houder
106A 331845 1.80 2.18

Cord
107 500241Z 17.19 20.80

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
107 500447Z 6.60 7.99

Cord For Gbr 110 Volt
107 500463Z 24.20 29.28

Sluitring
108 960092 1.05 1.27

Beschermring
109 322210 1.65 2.00

Schroef Hd M5x12 (10 Stuks)
110 949332 1.04 1.26

Sub Cover
111 322206 19.53 23.63

Snoertule D10.1
121 938051 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
122 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
123 984750

Handgreep
124 321392 9.15 11.07

Niet meer leverbaar
124A 333986

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
125 305558 1.04 1.26

Sheet
126 321355 8.40 10.16

Regelaar 100-120 Volt
127A 321354 113.71 137.59

Regelaar 220-240 Volt
127A 322200 113.71 137.59

Terminal M4.0 (10 Stuks)
128 930804 3.00 3.63

Handgreep
129 321393 6.60 7.99

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
130 301653 1.04 1.26

Machineschroef M5x25 Zwart
131 880734 1.04 1.26

Pulley Deksel
132 321383 7.20 8.71

Lasdop 50092 (10 Pcs)
133 959141 3.75 4.54

Aansluitklem
134 980063 1.04 1.26

Handreep (r)
135 321381 6.45 7.80

Handgreepset
135 322884 9.60 11.62

Poelie
136 321356 8.40 10.16

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
137 949426 1.05 1.27

Sluitring
138 978559 1.05 1.27

Moer M8 (10 Stuks)
139 949558 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
140 6201VV 6.45 7.80

Deksel
141 307731 2.55 3.09

Schroef M4x10 (10 Stuks)
142 949322 1.05 1.27

Poelie (b)
143 321357 13.50 16.34

Aandrijfriem
144A 332810 18.08 21.87

Schakelaar
145A 958400Z 18.98 22.96

Schakelaar
145 998839 14.70 17.79

Draadeindhuls
146 981373 1.05 1.27

Snoer (a)
147A 321532 10.50 12.70

Interne Bedrading (a)
147 322207 11.85 14.34

Contactpunt Koolborstelhouder
148 930703 2.40 2.90

VELD 120 VOLT
149 340539D 84.56 102.32

Veld 230 Volt (oud 340555f)
149A 340811E 28.60 34.61

Tapschroef D5x55
150 953174 1.04 1.26

Kogellager
151 321399 6.45 7.80

ANKER 120 VOLT
152A 360588U 95.43 115.46

Armature Ass'y 230 Volt (old 360588e)
152A 360898E 68.61 83.02

Anker 240 Volt
152A 360898F 68.48 82.85

Niet meer leverbaar
152B 360924U

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
153A 946362 1.05 1.27

Koolborsteldop
154 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
155 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
156 958900 6.45 7.80

Koolborstelhouder
156 960685 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
157 938477 1.05 1.27

HUIS
158 321379 33.96 41.09

BEHUIZING
158 322208 32.18 38.93

Machineschroef M5x12 Zwart
159 996247 1.05 1.27

Afstandbusje
160 998980 1.04 1.26

Bolt (w/washers) M6x12 Black
161 996577 1.05 1.27

As Plaatje
162 318958 3.00 3.63

Machineschroef M6x20 (10 Stuks)
163 949258 1.65 2.00

Kogellager 606zzmc3ps2s
164 606ZZM 15.40 18.63

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
165 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
166 949425 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
169 304043 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
170 877839 1.05 1.27

Tandwielhuis C10fsb
171 321384 145.89 176.52

Niet meer leverbaar
171A 334461

Niet meer leverbaar
173 310878

Niet meer leverbaar
173 322443

FLENS (D)
174 308789 15.84 19.16

Deksel
175 307731 2.55 3.09

Beschermkap
176 321367 9.30 11.25

Beschermkap (bewegende Gedeelte)
176 322452 14.70 17.79

Terugveer (a)
177 322453 1.65 2.00

Terugveer (a)
177A 322453 1.65 2.00

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
178 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
179 949454 1.04 1.26

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
180 998335 1.05 1.27

Schroef M4x10 (10 Stuks)
181 949322 1.05 1.27

As Kompleet
182 308787 99.14 119.96

Kogellager 6003ddcmps2s
183 6003DD 7.50 9.08

Lagerhouder
184 308788 22.83 27.62

Kogellager 608vvmc2eps2l
185 608VVM 5.70 6.90

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
187 931008 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
188 949555 1.05 1.27

Borgveer
189 988821 3.60 4.36

Blokkeerpin
190 307732 4.50 5.44

Stofgeleider
192 321364 1.80 2.18

Luchtgeleider
192 322454 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
193 312492

Vastzetknopje
194 951895 3.30 3.99

Handgreep (l)
195 321382 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
196 321398

Ring M6 (10 Stuks)
197 949432 1.05 1.27

Vulring D25.4
198 976819 4.80 5.81

Lever Ass'y
199 322456 11.55 13.98

Vulring
200 302757 1.04 1.26

Terugveer (a)
201A 322453 1.65 2.00

Veer
202 322457 1.50 1.82

Afdekring (c)
203 322458 1.50 1.82

Tapschroef D3x10 (zwart)
204 306371 1.04 1.26

Ring
205 322459 12.75 15.43

RING (B)
206 318962 3.00 3.63

Terminal
207 958308Z 5.55 6.72

Afstandsbusje
208 305171 1.04 1.26

Sub Cover (a)
210 322623 6.45 7.80

Krimpkous
211 324518 12.15 14.70

Machineschroef M4x12 Zwart
212 935196 1.04 1.26

Guide Holder (b)
213 336310 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 998845

Vulring D30
503 974663Z 4.66 5.64

Niet meer leverbaar
601 321434

Niet meer leverbaar
602 321388

Niet meer leverbaar
603 321551

Knop M6 X 11
604 998836 1.65 2.00

Ring (h)
606 306985 1.05 1.27

Voetplaatrubber
607 964851 1.05 1.27

Machineschroef M4x10 Zwart
608 304043 1.05 1.27

Schroef M6x6
610 987860 1.05 1.27

Pin
611 321552 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
613 321387

Knop M6 X 32
614 960017 1.65 2.00

Vleugelschroef M6 X 15
615 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
617 321390

Niet meer leverbaar
618 321374

Stopper
619 974561 7.05 8.53

Vleugelschroef M6x20
620 949404 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
621 321390

Vleugelschroef M6 X 15
623 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
624 321373

Niet meer leverbaar
625 321549

Vleugelmoertjes M6 (10 Stuks)
626 949313 4.65 5.63

Moer M6 (10st)
627 949556 1.05 1.27

Ring
628 967329 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
629A 322047

Bout M6x65
630 996283 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
631 321553

Niet meer leverbaar
632 307713

Niet meer leverbaar
632 322444

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.